Erreway Vs. RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Erreway Vs. RBD

Koja je bolja grupa???
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Znaci stwarno ljudi.......

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*copy-de-dulce*(ZiKi)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
*copy-de-dulce*(ZiKi)


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.04.2008

Znaci stwarno ljudi....... Empty
PočaljiNaslov: Znaci stwarno ljudi.......   Znaci stwarno ljudi....... EmptyNed Maj 11, 2008 12:07 am

Eh...ja odawde idem...Nemogu da kazem da mi je bilo lepo kada nije...Stwarno swaku temu da otworim widim neka wredjanja!Ako owaj forum samo postoji za vredjanje onda ja ne pripadam owde....Nemogu da podnesem neke iz RW-a i nisam rekla ni da su kurwe ni pederi ni nista,...A to se culo za RBD...tako da...Nista onda....



dulce dulce dulce dulce dulce dulce dulce dulce dulce dulce dulce dulce dulce dulce :dulce:4EVER!!!
Nazad na vrh Ići dole
rebelde_way_girl
Admin
Admin
rebelde_way_girl


Broj poruka : 1300
Datum upisa : 29.11.2007

Znaci stwarno ljudi....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaci stwarno ljudi.......   Znaci stwarno ljudi....... EmptyPon Maj 12, 2008 1:09 pm

Mislim da je ovo totalno glupo...Fanovi RW-a su samo branili RW iako su i oni stalno dobivali opomene...Ti nisi vrijeđala Erreway ali drugi jesu..Međutim mi admini smo brisali sve uvrjedljive komentare da nebi nastalo svadje na forumu te ne znas sta su fanovi RBD-a sve govorili...također smo brisali uvrjedljive komentare od fanova Erreway-a tako da smo mi u ovom svemu bili neutralni...Pokusali smo da odrzimo mir na ovom forumu ali ocito da to nije uspjelo...ja volim i RBD i znam kako je to kad ga netko vrjeđa RBD ali malo prelistaj forum i pronađi uvrjedljive komentare onih koji vređjaju RW te ces vidjeti da su mnogo gori...cesto smo delili opomene i fanovima RBD-a ali i fanovima RW-a jer poslije 3 opomene dobivate ban...Ako ti zelis otici to je tvoja odluka ali molim te malo pregledaj forum i postove (iako samo vecinu uvredljibih postova obrisali)i onda se odluci da li ces otici...Jako nam je zao sto se ne osecas ugodno ovdje ali za to nisu admini krivi jer smo se mi mnooooogo trudili da svakom ugodimo...
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-world.justgoo.com/index.htm
 
Znaci stwarno ljudi.......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» LJUDI!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Erreway Vs. RBD :: Pocetak :: Obavestenja-
Skoči na: