Erreway Vs. RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Erreway Vs. RBD

Koja je bolja grupa???
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Camila ili Dulce?

Ići dole 
+30
Any
erreway y rbd 4ever
~*RbD 4ewer the best~*
-ANAHI-RBD
mala_cura
marizza 95
kaxx
ena
RoBeRtA-ZAUVEK
Mari_93
Ereway4ever
~*Rbd*Princess*~
**Cami**una**RW**cica**
*maite*-*cami*
-Mai*Cami-
*Mia*
RBD_para_siempre
Mirjana Spirito
marija_lu
M@rizz@_91
Felipe
ANAHI
MaRiZZa_94
milichica_art
rebelde_way_girl
Marizzita
*Cami*
EminaRW
CAMILA_GIRL
Ines
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Mari_93
Postajes Miin projekat
Postajes Miin projekat
Mari_93


Broj poruka : 126
Godina : 30
Datum upisa : 21.04.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyPet Maj 02, 2008 10:03 pm

Pitanje se postavlja:da li je Dulce pokusala nesto kao Anahi????
Nadam se da nije....Jer ako jeste kakve su bile pre intervencije.....???Nisu ni sad nesto posebno velike.....
Nazad na vrh Ići dole
**Cami**una**RW**cica**
Mod
Mod
**Cami**una**RW**cica**


Broj poruka : 207
Godina : 30
Location : bilo gde, samo da sam sa swojim drushtwom!
Datum upisa : 08.12.2007

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyNed Maj 04, 2008 4:04 pm

pa ja sam prochitala na jednom forumu da su swe tri (dulce, maite i anahi) ugradjiwale silikone!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.treehillthebest.ingoo.us
Mari_93
Postajes Miin projekat
Postajes Miin projekat
Mari_93


Broj poruka : 126
Godina : 30
Datum upisa : 21.04.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyNed Maj 04, 2008 6:38 pm

O boze nije valjda to istina?????Nadam se da ne onda bih stvarno bila razocarana.
Nazad na vrh Ići dole
**Cami**una**RW**cica**
Mod
Mod
**Cami**una**RW**cica**


Broj poruka : 207
Godina : 30
Location : bilo gde, samo da sam sa swojim drushtwom!
Datum upisa : 08.12.2007

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyPon Maj 05, 2008 6:08 pm

ne znam. tako su napisali....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.treehillthebest.ingoo.us
Mari_93
Postajes Miin projekat
Postajes Miin projekat
Mari_93


Broj poruka : 126
Godina : 30
Datum upisa : 21.04.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyPon Maj 05, 2008 8:18 pm

mozda i jeste nista me ne bi cudilo....
Nazad na vrh Ići dole
ena
Dolazis u Elite Way School
Dolazis u Elite Way School



Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.05.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyNed Maj 11, 2008 5:34 pm

meni su slatke obadwe.ali mi je nekako marizza simpaticnija i smesna....mada ni dulce nije losa ...i ona je slatka.ali mi je ipak marizza bolja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kaxx
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptySre Maj 21, 2008 10:25 pm

ljudi!ne sprdajte se sta vidite u ovom gaboru?dulce je stoooo puta ljepsa.ne znam o cemu pricate jer ako vam je cami slatka onda je jack iz rebelde bog
[*]NEMA vredjanja!opomena 1!
Nazad na vrh Ići dole
kaxx
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptySre Maj 21, 2008 10:27 pm

**Cami**una**RW**cica** ::
pa ja sam prochitala na jednom forumu da su swe tri (dulce, maite i anahi) ugradjiwale silikone!
to nije tacno.ugradila je samo anahi jer je imala anoreksiju(hehe bila je suva kao grana pa je jadnica morala) :)ali dul y may nisu vidi se da su to prirodne grudi
Nazad na vrh Ići dole
kaxx
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)



Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.05.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptySre Maj 21, 2008 10:38 pm

oko cega se svadjate.samo da vam kazem...SVE JE TO ISTO SRANJE PA SRALI VI KOLIKO OCETE.JA SAM MISLILA DA CEMO DA SE DRUZIMO A VI SE SVADJATE
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
Admin
*Cami*


Broj poruka : 270
Datum upisa : 23.10.2007

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyPet Maj 23, 2008 4:42 pm

kaxx ::
**Cami**una**RW**cica** ::
pa ja sam prochitala na jednom forumu da su swe tri (dulce, maite i anahi) ugradjiwale silikone!
to nije tacno.ugradila je samo anahi jer je imala anoreksiju(hehe bila je suva kao grana pa je jadnica morala) :)ali dul y may nisu vidi se da su to prirodne grudi
nije morala,htela je ali zbog anoreksije je morala da ih izvadi!
Nazad na vrh Ići dole
marizza 95
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)



Broj poruka : 38
Datum upisa : 10.07.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyČet Jul 10, 2008 10:27 pm

Dulce je meni samo simpaticna nije ni gram lepa !!! Jednostavno meni se NE SVIDJA kako glumi i kako peva i nece me niko uveriti u suprotno !!! A sa druge strane Camila je slatka , dobra , dobra glumica i pevacica I NIKO ME NECE UVERITI U SUPROTNO !!!
Nazad na vrh Ići dole
MaRiZZa_94
Postajes buntovnik
Postajes buntovnik
MaRiZZa_94


Broj poruka : 288
Godina : 30
Datum upisa : 28.10.2007

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyUto Jul 15, 2008 3:00 pm

meni se na dulce jedino svidja stajling! extra se oblaci! sve ostalo lose (pevanje,izgled,gluma...)!
a za ono da je cami ravna! ko je to reko nek pogleda malo sebe na odgledalo pa nek onda kaze nesto za cami,i uopste nije RAVNA,devojka ima grudi,samo ne prevelike,a i njene grudi su dobre zato sto ima takvu gradju! a i pored toga sto neki mnooogo pricaju o tome da je cami ravna,ona NIJE NITI CE da ugradi silikone,zato sto nije izgled ono zbog cega mi volimo CAMI! cami je najoriginalnija cura na svetu,a i vazniji su joj fanovi i to da nas ne razocara nego izgled (tj. da ugradi silikone)
dulce i mayte su isto ugradile silikone pored anahi...pa ko je neinformisan nek se informise!!!

SORRY svima,pukla sam stvarno...a kad puknem-pukla sam... izvinite
Nazad na vrh Ići dole
mala_cura
Postajes Miin projekat
Postajes Miin projekat



Broj poruka : 83
Godina : 29
Datum upisa : 21.07.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyUto Jul 22, 2008 12:49 am

Marizzita ::
Definitivno Camila!
Nazad na vrh Ići dole
-ANAHI-RBD
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
-ANAHI-RBD


Broj poruka : 43
Datum upisa : 18.08.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyPon Avg 18, 2008 12:03 pm

rebelde_way_girl ::
camila 100 puta bolje pjeva ali je možda malkice ljepša dulce.
u svemu ostalom camila je milion puta bolja
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid NAJBOLJE.ovo sto ste izvalili je stvarno veoma glupo .veoma?ne,ne DEFINITIVO JE NAJGLUPLJE
Nazad na vrh Ići dole
~*RbD 4ewer the best~*
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
~*RbD 4ewer the best~*


Broj poruka : 21
Godina : 27
Location : ~*Siempre con Rbd..~*
Datum upisa : 18.08.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyPon Avg 18, 2008 12:12 pm

DULCE....Camila pewa kao pokwarena ploca!!!Uzas!
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcemaria.forumotion.net/forum.htm
erreway y rbd 4ever
Imas problema sa drustvom
Imas problema sa drustvom
erreway y rbd 4ever


Broj poruka : 65
Godina : 30
Datum upisa : 27.04.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyUto Avg 19, 2008 2:04 pm

ja ih volim obje cami lijepo pjeva ali dulce je ljepsa od nje i meni je dulcin glas extra i simpatican njen glas se bas izdvaja i to je cini posebnom i nju i grupu rbd...
ZAR NE
Nazad na vrh Ići dole
MaRiZZa_94
Postajes buntovnik
Postajes buntovnik
MaRiZZa_94


Broj poruka : 288
Godina : 30
Datum upisa : 28.10.2007

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyČet Avg 21, 2008 2:43 pm

erreway y rbd 4ever ::
ja ih volim obje cami lijepo pjeva ali dulce je ljepsa od nje i meni je dulcin glas extra i simpatican njen glas se bas izdvaja i to je cini posebnom i nju i grupu rbd...
ZAR NE

Ne!

@ anahi-rbd...nema ti tu sta da se cudis...nismo mi nista izvalili...ti se sama izvaljujes iz posta u post...hhahaha...i to je cinjenica,ne odvala...ASI QUE BYE BYE..
Nazad na vrh Ići dole
MaRiZZa_94
Postajes buntovnik
Postajes buntovnik
MaRiZZa_94


Broj poruka : 288
Godina : 30
Datum upisa : 28.10.2007

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyČet Avg 21, 2008 2:45 pm

~*RbD 4ewer the best~* ::
DULCE....Camila pewa kao pokwarena ploca!!!Uzas!

haha,sorry za post za postom,ali ovo sto si rekla stvarno me je nasmejalo!!!!! lol! Laughing lol! Laughing lol! Razz
ako camila peva kao pokvarena ploca,kako onda MAJKE TI peva dulce sa 10x piskavijim glasom od camile...?
lepo je rekla jedna cura,ako dulce nekad snimi solo cd,moracemo svi da nosimo cepice u usima...
Nazad na vrh Ići dole
-ANAHI-RBD
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
-ANAHI-RBD


Broj poruka : 43
Datum upisa : 18.08.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyPon Sep 08, 2008 4:51 pm

sto da ti nije krivo sto ima i rbd fanova?
Nazad na vrh Ići dole
MaRiZZa_94
Postajes buntovnik
Postajes buntovnik
MaRiZZa_94


Broj poruka : 288
Godina : 30
Datum upisa : 28.10.2007

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyUto Sep 09, 2008 12:32 pm

naravno da ne,ja znam da svako ima svoj ukus,i o ukusima se ne raspravljala...ali jbg,ja ne mogu da sedim i cutim kao neki...tako da kad vredjaju rway mogu i ja rbd...nego necu sad da spamujem
Nazad na vrh Ići dole
-ANAHI-RBD
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
-ANAHI-RBD


Broj poruka : 43
Datum upisa : 18.08.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyPet Sep 12, 2008 4:26 pm

AKO IKO VI RBD VRIJEDJATEE
Nazad na vrh Ići dole
MaRiZZa_94
Postajes buntovnik
Postajes buntovnik
MaRiZZa_94


Broj poruka : 288
Godina : 30
Datum upisa : 28.10.2007

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyPon Sep 15, 2008 7:15 pm

pa sta ti mislis,da je dozvoljeno da se vredja erreway a rbd ne...???
pa i fanovi moraju da uzvrate,a i vi ste prvi poceli jer ste napravili onaj odvratno vulgarno grozni forum ANTI RWAY (rebeldeway??? no way!!!)
da vas bude sramota!!
nego NO SPAM!
CAMI IS THE BEST!
Nazad na vrh Ići dole
Any
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Any


Broj poruka : 47
Godina : 28
Location : Los A 4ever! RBD 4ever
Datum upisa : 16.10.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyPet Okt 17, 2008 3:32 pm

MaRiZZa_94 ::
meni se na dulce jedino svidja stajling! extra se oblaci! sve ostalo lose (pevanje,izgled,gluma...)!
a za ono da je cami ravna! ko je to reko nek pogleda malo sebe na odgledalo pa nek onda kaze nesto za cami,i uopste nije RAVNA,devojka ima grudi,samo ne prevelike,a i njene grudi su dobre zato sto ima takvu gradju! a i pored toga sto neki mnooogo pricaju o tome da je cami ravna,ona NIJE NITI CE da ugradi silikone,zato sto nije izgled ono zbog cega mi volimo CAMI! cami je najoriginalnija cura na svetu,a i vazniji su joj fanovi i to da nas ne razocara nego izgled (tj. da ugradi silikone)
dulce i mayte su isto ugradile silikone pored anahi...pa ko je neinformisan nek se informise!!!

SORRY svima,pukla sam stvarno...a kad puknem-pukla sam... izvinite

SORRYYYYYY Dulce nema silikone...DAj pročitaj malo a onda piši neš drugo sad sam ja pukla"!!! Ova Cami ili kako ju ti zoveš ona je preravna!!! Haha to se vidi a Dulce nije uopće bila na niti jednoj operaciji ona se jedino farbala na CRVENO!!!! A ova tvoja Cami je katastrofa fujjj!!!! Sorry ali morala sam malo napisati osjećaje ipak kad sam to pročitala pukla sam do KRAJA!!! Jedino moram priznati Anahi je bila na operaciji i Maite ali Dulce Maria ne!!! I ako smo već na forumu nebudemo vrijeđali neke članove al ja sam morala kad si ti to napisala za DULCE!!!
Nazad na vrh Ići dole
-ANAHI-RBD
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
-ANAHI-RBD


Broj poruka : 43
Datum upisa : 18.08.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptySre Dec 10, 2008 6:20 pm

Dulce
Nazad na vrh Ići dole
Dulce_RBD
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Upoznajes se sa obe ekipe(rw i rbd)
Dulce_RBD


Broj poruka : 43
Datum upisa : 11.12.2008

Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 EmptyČet Dec 11, 2008 9:27 pm

Dulce 4ever!!! Camila mi ide na živce,a i MRZIM JU!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Camila ili Dulce? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Camila ili Dulce?   Camila ili Dulce? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Camila ili Dulce?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» vote 4 camila
» luisana ili camila
» dulce
» anahi ili dulce???
» Dulce Maria

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Erreway Vs. RBD :: Erreway Vs. Rbd :: Privatno-
Skoči na: